Juniorka zvítězila s Příbramí a stoupá tabulkou

Teplická juniorka porazila na domácí půdě v dohrávce Příbram 1:0 a po pomalém rozjezdu do sezóny pomalu ale jistě stoupá tabulkou. Svěřenci Jakuba Pekaře jsou již na sedmém místě a na druhou příčku ztrácí pouhé tři body. Na vedoucí Hradec Králové pak ztrácí šest bodů, ale mají zápas k dobru.

Tepličtí mladíci začali zápas s Příbramí velmi dobře, do vedení je poslal nejmladší hráč na hřišti - Patrik Žitný, který zužitkoval vysunutí do brejku od Roberta Hrubého a míč poslal pravačkou efektním obloučkem přes hostujího brankáře. Příbram se osmělila až po 25 minutách hry, několikrát musel zasahovat Martin Chudý, jednou za jeho zády také zazvonila tyč.

Ve druhém poločase mohli žlutomodří několikrát navýšit vedení, od 72. minuty hráli navíc proti deseti, protože Ferrara uviděl červenou kartu. Největší možnost pro zvýšení měl v 84. minutě Batryn z penalty, jenže neproměnil, i přesto však dovedli domácí utkání do vítězného konce.