Juniorka zvítězila nad Litoměřicemi

Teplická juniorka dnes dokázala porazit na hřišti v Lovosicích Litoměřice vysoko 6:2, když po dvou góle vstřelili Šup a Strada, po jedné brance přidali Chukwuma a Martirosyan.

Zápas proti diviznímu soupeři pro teplické začal velmi dobře. Hned v páté minutě se ujali vedení a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Trefili dvě tyče a zahrávali spoustu rohových kopů. Z velké převahy však gól nepadl a tak zahrozil soupeř. Z jediného útoku, kdy se dostal do zakončení vstřelil branku. Na tu ale dokázali svěřenci Jakuba Pekaře okamžitě odpovědět a přidali další. Od této doby měli velkou převahu, drželi míč a vytvářeli si brankové příležitosti. Výborně si dokázali poradit s malými rozměry hřiště a hlubokým blokem soupeře. Poslední desetiminutovka už byla z teplické strany slabší a soupeř se několikrát dostal na dostřel branky Lukáše Skaláka, ale bez jakékoliv možnosti skórovat.

Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního. Tepličtí si vytvářeli brankové příležitosti, které hatil výborně chytající Pechatý, jehož ale nakonec dokázali žlutomodří třikrát překonat. Soupeř skóroval z přímého kopu z hranice šestnáctky, kdy se do horního rohu Skalákovi branky trefil domácí Marič. "S dnešním utkáním jsem velmi spokojený. Hráli jsme hodně aktivně a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Byli jsme v neustálém pohybu a v nábězích, tím jsme si dokázali poradit s hlubokým blokem domácích. Nespokojený můžu být s produktivitou a s dvěma inkasovanými góly. Myslím, že jsme předvedenou hrou bavili diváky i sami sebe," hodnotil utkání trenér juniorky Jakub Pekař.

Litoměřice - Teplice U21 2:6 (1:3)