Juniorka zvítězila nad Bohemians 1905

Teplická juniorka dnes na domácí půdě na umělé trávě v Litvínově porazila stejného soupeře jako včera A mužstvo 4:1.

Úvodní tlak teplických zužitkoval již v 11. minutě Patrik Dressler, krátce poté se prosadil také Marek Červenka a do půlhodiny utkání už to bylo dokonce 3:0, když se trefil Robert Hrubý. Hosté dokázali snížit po standardní situaci, kdy se prosadil Rothe.

Tříbrankový náskok vrátil teplickému týmu v 57. minutě svou druhou brankou v utkání Marek Červenka. Poté již žlutomodří s přehledem dokráčeli k vítězství v utkání a připsali si tři body do tabulky Juniorské ligy.