Juniorka zvítězila na Slavii

Teplická juniorka dnes dokázala zvítězit na hřišti Slavie Praha 3:1, když se dvakrát trefil Marek Červenka a jednou Asmir Softič.

Tepličtí začali v utkání výborně, v 5. minutě nastřelil Hrubý tyčku. O chvilku později pálil těsně nad Softič a po rohovém kopu hlavičkoval mimo Hasil. Skóre tak otevřel až v 21. minutě Červenka, který se prosmýkl obranou a z pravé strany prostřelil brankáře. Ve 34. minutě byl faulovaný ve vápně Dressler, následnou penaltu proměnil opět Marek Červenka. Pět minut před přestávkou už to bylo dokonce 3:0, když další gól přidal Softič.

Po změně stran tak tepličtí mohli hlídat bezpěčně vedení, inkasovali až v 84. minutě, když se trefil Gilian.