Juniorka zakončila sezónu prohrou na Spartě

Teplická juniorka dnes zakončila veleúspěšnou sezónu, ve které získala stříbrné medaile za druhé místo v Juniorské lize. Poslední zápas byl stylový, nastoupila totiž druhá juniorka FK Teplice na hřišti mistrovské Sparty.

Tepličtí nakonec na hřišti Sparty neuspěli a prohráli 1:3, když všechny branky padly v prvním poločase. Domácí dostal do vedení Sáček ve 14. minutě, Dendis sice ve 28. minutě srovnal, jenže ještě do poločasu se Sáček prosadil podruhé a následně se trefil také Šíma. Sparta si tak připsala tři body na závěr soutěže, ale ani to nemuselo žlutomodré trápit, protože skvělou sezónu zakončili na druhém místě tabulky.