Juniorka zahájila přípravu a porazila Plzeň

Také teplický juniorka se již od úvodu týdne připravuje na start jarní části soutěže. Od pondělí se svěřenci Stanislava Hejkala připravovali na domácí půdě, v pátek pak zamířili na soustředění do Písku, kde vystřídali A mužstvo.

V týmu je na úvod přípravy několik testovaných hráčů ze zahraničí, v Teplicích se připravují dva mladí Urugvajci, dva hráči z Chorvatska a také jeden z Bosny. Kromě nich došlo také k návratu mladých odchovanců Kučery s Kotrbou, kteří působili na podzim v Německu.

V prvním přátelském zápase juniorka nad Plzní zvítězila 3:1 zásluhou branek Mustafiče, Švejdy a Hasila. "“S přípravou jsem zatím velmi spokojený, máme hodně hráčů v treninku a dobře se jeví také testování hráči. Uvidíme, jak budou vypadat v dalším průběhu přípravy. Při včerejším zápase s Plzní jsme předvedli velmi dobrý výkon především v prvním poločase,” hodnotí dosavadní přípravu trenér Stanislav Hejkal.

Teplice U21 - Plzeň U21 3:1 (3:1)
Branky Teplic:
16. Mustafič, 21. Švejda, 25. Hasil.
Sestava Teplic: Nikoforov (46. Němeček) - Novotný, Zárybnický, Hasil - Kodad, Berešík (46. Kučera), Domingo (46. Rivero), Šimeček (46. Kotrba) - Diaz (46. Martirosyan), Švejda (46. Marco) - Mustafič (46. Zeman).