Juniorka veze výhru z Třince

​Vítězná série Třince čítající tři zápasy je u konce, naopak Teplice se dočkaly výhry po dlouhých pěti zápasech. Na půdě Slezanů uspěli těsně 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil po půl hodině hry David Martirosyan.

Utkání začali aktivněji domácí, nicméně v úvodní půlhodině si ani jeden z celků vážnější možnost ke skórování nevypracoval. Netrvalo to však dlouho a hosté ze severu Čech šli do vedení. Ve 32. minutě David Martirosyan osamocen před brankářem zamířil přízemní střelou k levé tyči.

Po hodině hry mohlo být srovnáno, když Žyla od rohového praporku našel centrem ve vápně volného Vernera, jenž však minul v dobré pozici branku. Dvacet minut před koncem přišla další velká šance Třince. Míče se zmocnil Melecký, který prudce vypálil a jeho pokus zastavilo břevno brány hostů. Domácí měli v závěru tlak, ale Plachý držel naděje svého celku na výhru. Nejprve si poradil se střelou Nieslanika, jehož pokus pohotově vykopl, a za další minutu také s ranou Kučery, kterou vytáhl konečky prstů na roh. Hosté v závěru svůj náskok zuby nehty ubránili, nicméně na hřišti Třince neinkasovali a po výhře 1:0 si připsali tři body.

Juniorská liga:
Třinec U21 - Teplice U21 0:1 (0:1)
Branka:
32. Martirosyan.
Sestavy:
FK Fotbal Třinec:
Adamuška – Velner, Lanc, Bujok, Kučera, Chloň (68. Nieslanik), Avdič, Žyla, Samiec, Melecký, Latocha.
FK Teplice: Plachý – Weber (60. Náhlovský), Berešík, Zeman (62. Šilhan), Žitný, Martirosyan (77. Švejda), Hasil, Šup (85. Kafka), Kotrba (68. Kováč), Knapík, Richter.