Juniorka v prvním utkání přípravy prohrála

Teplická juniorka v prvním přátelském utkání přivítala v Litvínově německý Auerbach, který nastupuje ve čtvrté lize.

Německý tým šel do vedení v 10. minutě, ale o deset minut později srovnal po individuální akci Martirosyan. Stejný hráč mohl dostat Teplice do vedení, jenže trefil jen tyč. Hosté byli na druhé straně úspěšnější, a tak šli ve 34. minutě opět do vedení. Do poločasu pak ještě německý tým zvýšil na 3:1.

I po změně stran se prosadili hráči Auerbachu, kteří v 52. minutě upravili už na 4:1. Krátce před koncem pak hosté vstřelili poslední branku, tepličtí tak v prvním utkání přípravy prohráli s Auerbachem 1:5.

Teplice U21 - Auerbach 1:5 (1:3)