Juniorka s Plzní také remizovala

Teplická juniorka si to den po áčku rozdala také s Plzní a stejně jako A mužstvo získala bod za remízu, v Dubí však duel skončil 1:1, když dlouho vedla hostující Viktoria. V teplickém dresu poprvé po zranění naskočil brankář Tomáš Grigar, do hry se dostal také Vaněček, Kodeš a Král, kteří byli i včera u duelů A mužstev. Na druhé straně se zase představili Poznar nebo Matějů.

Žlutomodří inkasovali již v 11. minutě, když se trefil Tomáš Skála. I po zbytek první půle byli hosté lepší, ale tepličtí již Plzni nedovolili skórovat. Chvíli domácích přišli až v 64. minutě, kdy dokázal srovnat Dominik Šup. Branka jakoby vlila krev do žil teplických hráčů a převzali iniciativu. Nakonec mohli strhnout vedení na svou stranu v 87. minutě, jenže hostující Sváček dokázal míč vyrazit. Minutu před koncem pak musel ještě zachraňovat situaci na druhé straně při přímém kopu Tomáš Grigar, který zasáhl při přímem kopu a utkání tak skončilo remízou 1:1.

Teplice U21 - Plzeň U21 1:1 (0:1)