Juniorka remizovala ve Znojmě

Teplická juniorka dnes remizovala na hřišti Znojma 2:2, když se trefili Svoboda a Richter. Na hřiště se ve druhém poločase dostal také testovaný Australan Alexander Kršić.

Žlutomodří měli v 15. minutě první šanci zápasu, ale Novotného hlavička skončila těsně vedle branky. Na druhé straně vzápětí Skalák vychytal Landšperského. Teplický brankář byl však v 19. minutě krátký na hlavičku Bognera, který poslal domácí do vedení. Za Teplice srovnal ještě do poločasu Pecháček, jehož standardka skončila až v síti

Svěřencům Jakuba Pekaře se podařilo utkání dokonce otočit, když se z dorážky prosadil Daniel Richter, ale trvalo jen patnáct minut než Znojmo vyrovnalo, svou druhou braku zaznamenal Bogner. Výhře nakonec byli blíže opět hosté, další Richterova dorážka síť sice rozvilnila, jenže radost zastavil praporek pomezního rozhodčího. Zápas tak skončil 2:2.