Juniorka porazila Jablonec a stala se půlmistrem

Nečekané drama přinesl souboj prvních Teplic s posledním Jabloncem. Hosté kousali a v utkání se nejprve ujali vedení a poté vyrovnali na 2:2. Domácí Teplice však nakonec zvládly Jablonec porazit, vyhrály 3:2 a staly se podzimním půlmistrem české skupiny Juniorské ligy.

Zápas Teplic s Jabloncem měl jednoznačného favorita v podobě domácího mužstva. Zatímco Tepličtí se nacházejí na první pozici české skupiny Juniorské ligy, hosté z Jablonce jsou až na samém dnu. Papírové předpoklady však byly narušeny už ve čtvrté minutě, kdy se Jablonec ujal vedení po přesné trefě Jana Díla.

Devadesátka diváků se rozhodně nenudila, oba týmy hrály ofenzivně a k vidění bylo mnoho střeleckých pokusů. A hlavně také gólů. Domácí totiž zápas otočili, když se ve 12. minutě prosadil Vojtěch Novotný a o šest minut později otočil vývoj zápasu ve prospěch Teplic Dominik Šup. Nejlepší střelec soutěže přidal už svou patnáctou trefu v sezoně.

Jablonci vyšel vstup do zápasu na jedničku a to samé by se dalo říci i o druhém poločase. Minutu po rozehrávce totiž dokázal vyrovnat na 2:2 Dominik Pleštil a začínalo se odznova.

Vyrovnaný stav však vydržel pouhých osm minut. Poté udeřil Martin Berešík a vrátil svému mužstvu jednobrankový náskok. V dalším průběhu zápasu už žádný gól nepadl, přestože se oba týmy dostaly k mnoha zakončením. Teplice si tak připsaly tři body a staly se podzimním půlmistrem české skupiny Juniorské ligy.