Juniorka doma podlehla Brnu

Teplická juniorka dnes nastoupila na domácím hřišti proti juniorce Brna. Ve žlutomodrém dresu se objevil také testovaný devatenáctiletý záložník Artem Vodiannikovi z akademie Zenitu Petrohrad.

V prvním poločase byla o něco lepším týmem teplická juniorka, když hostující branku ohrožoval především z přímých kopů bosenský forvard Asmir Softič. Jeho pokusům však vždy chyběl kousek přesnosti k rozvlnění sítě. Po změně stran Brno hru srovnalo, ale gólové šance nepřicházaly ani na jedné straně. Prosadil se tak až v 86. minutě ligou ostřílený David Pašek, který hlavou zužitkoval rohový kop a rozhodl tak o výhře Brna v poměru 1:0.