Jan Rezek: Nečeká nás vůbec jednoduché utkání

Před prvním domácím duelem nového roku zve do hlediště fanoušky Jan Rezek. „Po většinu podzimních duelů nás hnali dopředu za třemi body, tu samou pomoc budeme potřebovat i nyní,“ říká „Réza“ před sobotním duelem s Baníkem Ostrava (18.30).

Po nevydařeném utkání v Jablonci budete mít možnost nápravy proti Baníku Ostrava.
Zápas v Jablonci se nám nevydařil bodově i herně. Nemůžeme být spokojeni s tím, co jsme předvedli, hlavně směrem dopředu. Je to za námi, teď se musíme soustředit a udělat vše pro to, abychom doma Baník porazili. Víme, že jsme doma silní, chceme dál před našimi diváky sbírat body. Na druhou stranu víme, že Baník hraje o život, nečeká nás proto vůbec jednoduché utkání.

Co by na Ostravu mohlo platit?
Určitě to, čím jsme se doma prezentovali po většinu podzimu – agresivní hrou, jednoduchým fotbalem. To platí na každého soupeře. Když se k tomuto pojetí hry vrátíme, tak si ze zápasu odneseme tři body.

Za Baník nastoupí ještě na podzim Martin Filo, ještě na podzim tvůj spoluhráč a také parťák na pokojích při různých pobytech na hotelech.
Martina neznám pouze z Teplic, ale už z Plzně, chvilku byl se mnou také na Spartě, když se tam v 18 pokoušel uspět. Nemyslím si, že to Martin přijede do Teplic odchodit, má totiž v sobě, že každý zápas chce vyhrát, je to buldok, bude se chtít u nás ukázat. To samé ale chceme i my, jak nás, tak i Martina a Baník nečeká nic jednoduchého.

Proběhla už nějaká hecovačka?
Zatím ne, naposledy jsme si psali na soustředění, my byli na Kypru, oni v Turecku. Od té doby jsme spolu nemluvili. Ale určitě něco proběhne. Hlavně doufám, že po zápase budeme zase kamarádi. (úsměv)

S Baníkem často jezdí plno jeho fanoušků. Pojďme pozvat teplické fandy, určitě by bylo dobré, aby byli slyšet více než baníkovci.
Samozřejmě, že je srdečně na zápas do hlediště zvu. Hlavně v domácích zápasech je budeme hodně potřebovat. Po většinu podzimních duelů nás hnali dopředu za třemi body, tu samou pomoc budeme potřebovat i nyní, možná ještě o něco ví, protože jsme odchody dvou opor oslabeni.