Jan Krob: Makali jsme jeden za druhého

​Jan Krob při absenci Martina Filla a Admira Ljevakoviće vedl Teplice do boje proti Příbrami jako kapitán. Žlutomodří Středečechy porazili 3:0, Krob měl z tří bodů velkou radost.

Čemu budete děkovat za hladké vítězství 3:0?
Myslím, že týmové práci. Makali jsme jeden za druhého. Jsme rádi, že jsme to zvládli.

Vypracovali jste si hodně šancí, některé vám Příbram sama nabídla.
Spoustu šancí jsme si vypracovali, někdy nám je hosté nabídli, ale bylo to tím, že jsme je do toho tlačili. Jsem strašně rád, že jsme doma dali tři góly.

Jaké je vaše hodnocení po pěti jarních kolech?
Herně se zvedáme, proměňujeme šance. Jsme za to rádi a budeme doufat, že se forma nezastaví, že naopak bude ještě trošku růst a že budeme zvládat i další zápasy.

Říká se, že reprezentační pauza může rozjetý tým trošku přibrzdit. Co udělat pro to, aby tomu tak nebylo?
Jsme rádi, že jsme zvládli zápas Příbramí, ta repre pauza bude poklidnější, můžeme si ji v klidu užít. Neznamená to, že povolíme. Do každého zápasu půjdeme s tím, že chceme uhrát body. Teď se budeme soustředit na Plzeň.