INFO: Trenéři a kádry dorostů FK Teplice

Aktuálně Vám na tomto místě přinášíme po nedávných změnách v realizačních týmech a posunech hráčů přehled obsazení trenérů a kádrů dorosteneckých družstev FK Teplice pro zimní přípravu, kterou zahájí týmy nejstarších dorostenců U19 a U18 společným tréninkem již ve čtvrtek 4.1.2018 od 14:30 v areálu stadionu Na Stínadlech.

Složení jednotlivých kádrů bude v nejbližších dnech postupně aktualizováno a doplňováno o nově příchozí hráče. O případných dalších změnách v realizačních týmech a ve složení jednotlivých kádrů dorosteneckých družstev FK Teplice Vás budeme na tomto místě a také v sekci MLÁDEŽ ČLÁNKY pravidelně informovat.

Mentorem všech dorosteneckých týmů FK Teplice byl jmenován bývalý vynikající hráč a reprezentant, ikona klubu a také člen síně slávy FK Teplice - pan Štěpán Vachoušek ( ! )

Obsazení trenérů a kádry dorostů FK Teplice k datu 8.12.2017 najdete ZDE.

Poznámka - Tým U19 může v jarní části sezóny využít také hráče :

• Žitný Patrik ( ročník 1999 ) - aktuálně člen kádru A mužstva FK Teplice,
  • Němeček Luděk ( ročník 1999 )  - aktuálně člen kádru FK Teplice U21.