Hráči rozdávali dárky v Dětském domově Krupka

Každý rok před vánoci navštěvují zástupci FK Teplice Dětský domov v Krupce a přináší sebou spoustu vánočních dárků pro místní děti. Tentokrát spolu s manažerem marketingu a PR Martinem Kovaříkem a vedoucím týmu Pavlem Verbířem zamířili do Krupky obránce Tomáš Vondrášek, záložník Daniel Soungole a hostující hráč FK Teplice Petr Kodeš. Děti z dětského domova dostaly od klubu mnoho sportovního vybavení, které bylo nakoupeno také z pokuty obránce Jana Kroba.

Hráči donesli fotbalové míče, florbalové hokejky a míčky, pálky a míčky na stolní tenis, volejbalové a basketbalové míče nebo také sadu na badminton. Kromě toho klub věnoval také dětské zimní bundy a reklamní předměty FK Teplice.

Po předání dárků dostali dárky a vánoční cukroví od dětí samotní hráči. Následovalo také taneční a pěvecké vystoupení a tradiční sportovní trojboj - stolní tenis, stolní fotbal a billiard. Hráči nakonec strávili v dětském domově téměř dvě hodiny než se s přáním šťastných a veselých rozloučili.