Hráči Sokolu Hlohová trénovali pod vedením teplických trenérů

Hráči Sokolu Hlohová se ve čtvrtek rozhodně těšili na trénink. Na programu nebyla totiž běžná příprava, ale trénink pod vedením Davida Vavrušky a jeho realizačího týmu. Hráči čtvrtého týmu IV. třídy okresu Domažlice vyhráli tuto výhru díky projektu Kopeme za fotbal.

Zvědaví diváci vyhlíželi své známé a kamarády v dresech Kopeme za fotbal, a hlavně vzácnou návštěvu, která k nim zavítala – trenéra FK Teplice Davida Vavrušky a další členy realizačního týmu. Hřiště v Hlohové bylo totiž svědkem toho, jak se teplický kouč proměnil v trenéra místního amatérského celku. Teplickou výpravu ve složení David Vavruška, asistent trenéra Džimis Bekakis a marketingový manažer Martin Kovařík přivítalo malebné hřiště uprostřed lesů, které leží kousek za západočeskou obcí Hlohová.

Teplický lodivod se na trénink připravoval svědomitě, během dvou a půl hodinové cesty na místo konání si totiž nastudoval tabulku IV. třídy okresu Domažlice, výsledky Hlohové a i zápisy z dosavadních dvou jarních utkání tohoto celku. Znalosti "nového" trenéra zástupce hlohovského Sokola překvapili a hned se vrhli do tréninku.

David Vavruška a Džimis Bekakis připravili pro nové svěřence zajímavý trénink, po kterém hráči Hlohové řádně oddechovali, ale odnesli si skvělý zážitek a také kvalitní trénink, který jim může pomoci už o víkendu v jejich dalším mistrovském utkání.

Projekt Gambrinusu Kopeme za fotbal se rozjel v roce 2010. Kromě materiální podpory pro týmy od nejnižší soutěže po okresní přebor dává klubům možnost soutěžit o exkluzivní okamžiky s celky SYNOT ligy. Kromě střetnutí s profesionály mohou také vyhrát trénink s koučem z první ligy a mnoho dalších zajímavých cen.