Hráči FK Teplice předávali dárky v Klokánku a dětský domovech na Teplicku

Tradičně v předvánočním období vyjíždí hráči A týmu FK Teplice navštívit děti z dětských domovů na Teplicku. Stejně jako loni se rozhodli potěšit nejen děti z teplického Klokánku, ale zároveň se vydali s dárky také do třech dětských domovů a to v Duchcově, Tuchlově či Krupce.

Mezi dárky, na které se složila teplická kabina a přivezla je ve čtyřech velkých pytlech, nechyběly opět zejména sportovní potřeby. Ať již šlo o míče na fotbal, basketbal, badmintonové rakety, pálky na stolní tenis či oblíbené šipky. Dětem z Klokánku zase udělaly radost např. dětské baťůžky či osušky.

Kromě hráčů zavítali do dětských domovů opět i sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, vedoucí A týmu Pavel Verbíř a další zaměstnanci klubu. Za dětmi do dětského domova v Duchcově přijeli navíc i tepličtí dorostenci a zahráli si s dětmi i florbalový zápas.

Všude nechybělo kromě řady her, ani zpívání vánočních koled či společné povídání a ochutnávka vánočního cukroví, které děti i se svými tetami pro hráče připravily. "Již teď se všichni těšíme na další společné setkání a také na jaro, kdy děti z dětských domovů opět doprovodí náš A tým při slavnostním nástupu k jednomu z domácích zápasů," říká CSR manažer FK Teplice Vilém Kunz.