Hodnocení MU 1. FK Příbram

2. kolo nadstavbové části ČLŽ U15 - skupina 1. - 6.

1. FK Příbram - FK TEPLICE  1:2 (1:1)

Na hřišti u Litavky se hrálo bojovné, běhavé utkání. Oba týmy se snažily převzít aktivitu a udávat tón zápasu. Tepličtí šli do vedení po hezké křídelní akci a přesném centru Kolárika, který nekompromisně poslal do sítě Fabián. I nadále probíhal na hřišti velký boj doslova o každý metr hřiště. Obě družstva si vytvořila několik nadějných šancí, ale skórovat se podařilo jen domácím. Dvě minuty před přestávkou vyrovnali na 1:1. Nástup do druhé půle se vydařil lépe žlutomodrým. Po přihrávce Krause se po samostatném úniku trefil Navrátil a upravil konečný stav zápasu na 1:2 pro Teplice. V dalším průběhu už branka nepadla a tak si hosté odvážejí zasloužené, byť těžce vybojované vítězství.

Branky FKT: Fabián, Navrátil

Sestava FKT: Dombrovskij, Kraus (47. Steinsdörfer), Hora, Novák, Radoš (35. Zaspal), Emmer (35. Rollinger), Stružinský (35. Krogner), Kolárik, Krajíček (35. Navrátil), Fabián Sejk.

Trenéři: Tomáš Heidenreich, Zlatan Košťál

Tomáš Heidenreich, trenér: V dnešním utkání jsme podali velmi dobrý výkon. Vyrovnali jsme se soupeři v nasazení a protože se nám dařil rychlý přechod do útoku, častěji jsme ohrožovali branku soupeře. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči.