FK Teplice se zúčastnil charitativní akce Run and Help

Tepličtí mladíci a reprezentantní České republiky v kategoriích U19 a U18 Michal Bílek, Jan Plachý a Marek Richter se dnes zúčastnili charitativní akci Run and Help, kterou pořádala Základní škola U Nových lázní společně s nadací Konto Bariéry.

FK Teplice na této charitativní akci zastupovala trojice mladíků, protože ve stejný čas se připravovalo teplické A mužstvo na utkání na Slavi. Akce Run and Help je šňůra charitativních běhů, do které se zapojují školy, soukromé firmy, oddíly, skupiny kamarádů, nebo všichni společně. V Teplicích dnes běžela škola U Nových lázní. Každý účastník věnoval startovné 20 korun, kdo chtěl, mohl také přidat. Z výtěžku se pomůže šestiletému Kryštůfkovi, který má dětskou mozkovou obrnu a potřebuje rehabilitace a chodítko.

Účast teplických fotbalistů udělala všem dětem i samotnému Kryštůfkovi velkou radost. Dlouho je hrozen dětí nechtěl vůbec pustit k běhu, až uspokojil teplický trojlístek všechny žádosti o autogramy, tak mohl odběhnout kolečko spolu s dětmi.