FK Teplice připravil otevřený trénink pro školy

Fotbalový klub Teplice připravil v rámci propagace následujícího domácího zápasu s pražskou Spartou zajímavou akci pro všechny školy nejen z Teplic! Na středu 27. dubna totiž přichystal otevřený trénink přímo na stadionu Na Stínadlech v Teplicích, který bude navíc spojen s prohlídkami zázemí stadionu a autogramiádou hráčů A mužstva FK Teplice. Chybět nebude ani maskot klubu Gepardice Jane.

Program pro školy odstartuje na Stínadlech už v 8:00 hod., kdy budou moci zamířit na prohlídku zázemí stadionu první školy, konkrétně je tento čas vyhrazen třídám z prvního stupně základních škol, které budou muset být brzy zpět ve škole. Prohlídka bude obsahovat například hostující kabinu, domácí kabinu, síň slávy, press centrum nebo posilovnu.

V 9:00 pak bude na hlavním hřišti stadionu Na Stínadlech zahájen speciální otevřený trénink, při kterém budou moci děti sledovat, jak se připravuje ligové mužstvo na utkání s pražskou Spartou. Hráči navíc k tomuto tréninku vyběhnou v zápasových dresech, aby zážitek pro množství malých fanoušků byl co největší.

Po skončení tréninku začne v 10:30 autogramiáda hráčů FK Teplice na ochozu stadionu, kde si kromě kartiček hráčů budou moci nechat děti podepsat cokoliv na památku. V 11:00 pak bude zahájena druhá část prohlídek zázemí stadionu. Během celého programu nebudou chybět soutěže o vstupenky na zápas proti pražské Spartě, který se hraje v neděli 1. května na stadionu Na Stínadlech.

I na tento ostře sledovaný zápas pak budou mít organizované skupiny mládeže vstup zdarma. Tato možnost je tak připravena pro všechny školy, sportovní kluby nebo například dětské domovy. Stačí zaslat vyplněný formulář, který je ke stažení na webu FK Teplice v sekci Klub – Vstupné na email martin.kovarik@fkteplice.cz.

Všechny školy jsou tak zvány nejen na otevřený trénink FK Teplice ve středu 27. dubna od 9:00 hod. na stadionu na Stínadlech, ale také na duel FK Teplice – AC Sparta Praha, který se hraje v neděli 1. května od 17:00 hod. na Stínadlech.