FK Teplice má nového generálního partnera

FK Teplice vstupuje do nové sezóny s novým generálním partnerem, kterým se stala společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.. Ta byla dlouhodobým hlavním partnerem klubu a nyní své partnerství s teplickým týmem ještě zvýraznila. "Velmi si vážíme navýšení spolupráce se společností BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s., která je naším dlouholetým důležitým partnerem," říká ředitel FK Teplice Petr Hynek.

Podepsání nové smlouvy na příští sezónu se povedlo po více jak dvouletém vyjednávání jejích podmínek, spolupráce je strategicky a dlouhodobě připravována a i do budoucna se počítá s dalším rozvojem. BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS bude prostřednictvím generálního partnerství prezentovat své produkty, především Bílinskou kyselku a také Zaječickou hořkou. Bílinskou kyselku již fanoušci jistě zaznamenali na přední straně zápasových dresů na fotografiích z týmového focení, Zaječická hořká pak bude pod číslem na zadní straně dresů.

Společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. uchovává tradici legendárních českých lázeňských pramenů. V době, kdy pojem „minerální voda“ znamená jen vodu „z podzemí“ udržuje tradici lahvování pravých lázeňských pramenů s vysokou mineralizací používaných v tradiční české balneologii. Ředitelství zřídel se hrdě hlásí k odkazu Lobkovické knížecí stáčírny léčivých vod v Bílině.

Zabývá se stáčením pravých a původních lázeňské pramenů a zavazuje se vykonávat tuto práci podle svého nejlepšího svědomí. Stará se o historické dědictví a věnuje pozornost také kulturnímu odkazu, aby z lázeňského prostředí udělali důstojný stánek kulturnosti a odpočinku. Podporuje také kulturní, sportovní a společenské akce doma i ve světě, například turnaj BILINER CUP, soutěž Česká Miss, Fotbalovou asociaci České republiky, Mezinárodní Taneční festival. V zahraničí BHMW a.s. podporovalo světové golfové mistrovství světa WGC Doral Miami 2013 a BILINER v USA podporuje hokejový tým NHL Arizona COYOTES.