Důležité pokyny pro fanoušky před utkáním se Slavií

​Stínadla zažijí po reprezentační přestávce v neděli 11. září od 18:15 hod. utkání s pražskou Slavií, což slibuje napínavou podívanou před výbornou diváckou kulisou, proto prosím věnujte pozornost důležitým pokynům pro fanoušky.

I před tímto duelem jsme připravili důležité informace týkající se nejen elektronických turniketů, ale také rozdělení vstupenek. Každý elektronický turniket má v přední straně zapuštěnou čtečku čárových kódů, kam je potřeba přiložit čárový kód vstupenky. V případě, že je vstupenka platná rozsvítí se na displeji zelená šipka a turniket je uvolněn. Pokud vstupenka platná není svítí červený křížek.

Vzhledem ke kapacitě turniketů a bezpečnostním prohlídkám je potřeba, aby fanoušci dorazili na stadion s velkým předstihem. Stadion i stánky s občerstvením v ochozech budou otevřeny již od 16:30 hod.

Rozdělení vstupenek na stadion je stejné jako při prvních domácích zápasech v této sezóně, na hlavní tribunu stojí vstupenka pro muže, ženy i děti 100 Kč, na ostatní tribuny pro muže 100 Kč, pro ženy 50 Kč, pro děti do 150 cm v doprovodu rodiče a s vyzvednutou volnou dětskou vstupenkou vstup zdarma. Každá vstupenka má na sobě vytištěný vchod, kterým může vejít do stadionu. Důležitou změnou je možnost příchodu pro ženy a děti (tedy pro zlevněné vstupné) pouze vchodem „D“, kde je vyznačen speciální vstup pro ženy a děti a kde jsou turnikety vybaveny signalizačním zařízením pro upozornění na zlevněné vstupné. Muži se vstupenkou na ostatní tribuny mohou projít na stadion vchody D i E. Po průchodu turniketem si návštěvník ponechává vstupenku u sebe.

Vzhledem k tomu, že toto utkání je Policií ČR bráno jako rizikové, tak bude uzavřen průchod mezi jižní a východní tribunou na ochozu stadionu. Dětské a ženské vstupenky tak mají pro tento zápas přístupnu pouze jižní tribunu za brankou, kde je umístěn rodinný sektor. Pokud budou chtít ženy či děti zamířit na stadion s ženskou či dětskou vstupenkou nebo permanentkou mohou tedy projít pouze vchodem D, pokud budou chtít zamířit na hlavní tribunu vchody A a B nebo na východní tribunu vchodem E je to možné pouze s plnou "mužskou" vstupenkou.

Novinkou od této sezóny na stadionu na Stínadlech je pak zákaznické centrum, které je umístěno vlevo od vchodu B na stadion a které bude řešit veškeré problémy s lístky či permanentkami. Obsluha zákaznického centra díky speciální aplikaci zjistí v čem je problém a proč nebyl daný lístek vpuštěn na stadion. Například zjistí, že daná permanentka již prošla některým vchodem na stadion a není tedy možné, aby byla vpuštěna znovu.

Předprodej lístků na utkání se Slavií probíhá na tradičních místech, tedy ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle, na infostánku v OC Olympia Teplice, na infocentru v OC Galerie Teplice a také v NC Fontána Teplice. Neváhejte, zakupte si lístek s předstihem a doražte s dostatečnou časovou rezervou na stadion, ať nepromeškáte ani minutu nedělního šlágru mezi Teplicemi a Slavií Praha.