Dorosty o víkendu na hřištích soupeřů

V SOBOTU 29.4. VŠECHNY TŘI DOROSTENECKÉ TÝMY FK TEPLICE ZABOJUJÍ O LIGOVÉ BODY NA HŘIŠTÍCH SVÝCH SOUPEŘŮ.

Nejstarší dorost FK TEPLICE U19 v rámci 27.kola I.Celostatní ligy staršího dorostu zajíždí na hřiště slezského MFK KARVINÁ.

Svěřenci trenérů Václava Budky a Petra Růžičky potřebují každý mistrovský bodík a proto se pokusí přivézt ze Slezska hned všechny tři. Také ale domácí Karviná je lačná po mistrovských bodech, když jí pod vedením hlavního trenéra Petra Gibaly aktuálně patří v tabulce 14.pozice a je pouhé dvě příčky a jeden mistrovský bod za Žlutomodrými.  Důležité utkání pro oba týmy hrané na přírodním trávníku fotbalového areálu Kovona ve Sportovní ulici čp. 898 v městské části Karviná - Nové Město s tradičním výkopem v 11:00 řídí jako hlavní rozhodčí pan Ivan Vostrejž a na čarách mu budou asistovat pánové Michal Martinec a Marek Daniel.

Dorostenci FK TEPLICE U17 pod vedením trenérského tria Ladislav Jamrich, Radim Laibl a Vladimír Köck v sobotu 29.4. zajíždí na hřiště fotbalového klubu z Julisky - týmu FK DUKLA PRAHA.  Oba týmy spolu změří síly v mistrovském utkání 21.kola elitní skupiny A České ligy staršího dorostu kategorie U17. Utkání má výkop v 10:15 na přírodním trávníku Malého stadionu na pražském Strahově a povede ho trojice arbitrů Jan Švorc, Karel Kučera a Radek Kolář.

Mladší dorost FK TEPLICE U16 vedený trenéry Jaroslavem Kolínkem a Martinem Novákem jede v sobotu společně s teplickou sedmnáctkou na hřiště týmu FK DUKLA PRAHA. Duel 21.kola elitní skupiny A České ligy mladšího dorostu kategorie U16 mezi nejmladšími dorostenci Dukly a Teplic ročníku narození 2001 má výkop ve 12:30 na přírodním trávníku Malého stadionu v ulici Zátopkova na pražském Strahově.

Držte palce i Vy teplickým dorostům v cestě za dalšími ligovými body.

- 27.kolo I.Celostátní ligy staršího dorostu U19 -

MFK Karviná    vs.   FK TEPLICE