Doražte na generálku zdarma s mobilní kartou fanouška FK Teplice

​Teplický klub plánuje pro jarní část ePojištění.cz ligy spustit internetový předprodej vstupenek, ten bude spojený také s chytrými kartami do mobilních telefonů. Se svým mobilním telefonem pak bude stačit přijít k turniketu a nebudete muset předprodejové lístky tisknout.

Další novinkou spojenou s tímto předprodejem bude také elektronická karta fanouška FK Teplice. S touto kartou uloženou ve svém telefonu v aplikaci Wallet (ios) nebo Pass2U (Android) nepřijdete o nic podstatné, protože díky notifikacím vás budeme informovat například o změně termínů utkání, dalším novinkám nebo bude možné si právě přes tuto chytrou kartu koupit vstupenku na následující střetnutí.

Pro držitelé této chytré karty také připravíme akce v podobě různých slev na výrobky přímo ve fanshopu na Stínadlech v době konání utkání. První výhodu budou moci využít fanoušci už tuto sobotu na generálce s Českými Budějovicemi, každý kdo přijde s mobilní kartou fanouška FK Teplice na zápas, tak si nemusí kupovat vstupenku na tento duel, s touto kartou totiž bude moci projít turniketem. Takže rychle stahujte a doražte na zápas Teplice České Budějovice zítra do 14:30 pouze se svých chytrým telefonem, víc nebudete potřebovat.

Mobilní kartu fanouška FK Teplice stahujte na této adrese:

Nebo jednoduše načtěte do mobilního telefonu přes tento QR kód:

Návod na stažení chytré karty a pěněženky do mobilního telefonu: