Doražte fandit se svou školou či týmem na zápas se Spartou

Fotbalový klub Teplice čeká již za nedlouho jeden z jarních šlágrů HET ligy, na Stínadla totiž přijede AC Sparta praha a svěřenci Daniela Šmejkala budou chtít i proti věhlasnému soupeři udržet svou domácí neporazitelnost. Žlutomodří si samozřejmě přejí mohutnou podporu domácích diváků, proto můžete dorazit na toto utkání zdarma se svou školou nebo mládežnickým týmem. Zápas se hraje v sobotu 31. března od 18:00 hod. v AGC Aréně Na Stínadlech a organizované skupiny mládeže mají na tento zápas vstup zdarma stejně jako na další ligová klání.

Organizované skupiny mládeže se mohou hlásit na emailu martin.kovarik@fkteplice.cz až do 29. března do 12:00 hod.. Obratem dostanou další informace o vstupu na utkání.

Teplický klub současně nabízí besedy a exkurze pro školy, organizované skupiny budou moci nahlédnout do zákulisí stadionu, do kabiny A mužstva, do síně slávy nebo do press centra, tyto exkurze je možné využívat ve všední dny po kontaktu na stejný email.