Dopoledne trénink, odpoledne zápas, to byl sobotní program v Beleku

V tureckém Beleku je za teplickou výpravou další den, tentokrát vyplněný dopoledním tréninkem a odpoledním zápasem s Rapidem Vídeň, ve kterém žlutomodří zvítězili 2:1. Byla to tak vítězná premiéra pro Mohameda Tijaniho v teplickém dresu, do které vstoupil samozřejmě s kapitánskou páskou kvůli příspěvku do týmové kasy.

Zítra čeká na teplický tým program dle zápasového zatížení. Ti, kdo nastoupili do většiny utkání, budou mít na programu výklu a posilovnu, zbývající část týmu pak trénink na hřišti. Odpoledne pak bude věnované regeneraci

Z dnešního programu jsme vám postupně přinesli Studio Belek s Filipem Muchou, sestřih utkání s Rapidem Vídeň, hodnocení zápasu s Jiřím Jarošíkem a chybět nemohl ani video průřez dnešním dnem.