Doma se představí mladší dorosty, mladší žáci a ženy

O následujícím víkendu se na domácí půdě představí několik teplických týmů včetně ligového áčka.

Domácí program teplických týmů odstartují v sobotu mladší dorosty, které hostí na Stínadlech pražskou Spartu, hrát se bude od 10:15 a od 12:30. Odpoledne pak přivítají v 16:00 v Bystřanech Sokol Sezimovo Ústí teplické ženské áčko.

V neděli nejprve hrají od 10:15 mladší žáci v Bystřanech s Kladnem a ve stejný čas hostí ženské béčko v Brňanech Sokol Chýše. Večer pak A mužstvo FK Teplice odehraje domácí duel s Bohemians Praha 1905 v AGC Aréně na Stínadlech.

Ostatní týmy tentokrát pojedou ven, v sobotu devatenáctka do Brna a starší žáci do Mladé Boleslavi, v pondělí pak juniorka na hřiště pražské Bohemky.