David Vavruška nebude pokračovat u A mužstva FK Teplice

Vedení FK Teplice se dnes dohodlo s Davidem Vavruškou, že v následující sezóně již nepovede A mužstvo FK Teplice do ligových bojů. O možnostech dalšího působení v FK Teplice s ním bude jednat vedení klubu po jeho návratu z dovolené.

David Vavruška působil v FK Teplice podruhé, dříve úspěšně vedl úsek mládeže a vybojoval klubu nejvyšší dorostenecké soutěže. Do Teplic se vrátil znovu minulý rok poté, co Slovan Liberec přivedl dvakrát po sobě do pohárové Evropy, naposledy díky vítězství v Poháru FAČR. V letošním ročníku s A mužstvem našeho klubu bohužel na úspěchy nenavázal a skončil až na 12. místě SYNOT ligy, když s týmem hrál celé jaro o záchranu v soutěži.

Vedení klubu tímto chce vyjádřit poděkování za velké úsilí a profesionalitu, kterou David Vavruška vložil do práce s A mužstvem.

Vedení FK Teplice rovněž nyní intenzivně jedná o jeho nástupci u A mužstva. Ten s mužstvem zahájí přípravu na nový ligový ročník v pondělí 13. června. Výsledky jednání budou známy nejspíše v příštím týdnu.