Admir Ljevaković: Myslím, že jsme dobře připraveni

Kapitáne, kam s tou lodí? Už v sobotu začíná ligové jaro, kapitán Teplic Admir Ljevaković je proto tím nejvhodnějším respondentem otázek ohledně jablonecké premiéry.

Ljevo, tak už je tu konečně začátek jara!
Po dlouhé přípravě se už těšíme na mistráky! Sice jsme měli pár přáteláků, ale víte, jak to je; v přátelském zápase je jiné nabuzení, hecnutí. Určitě jsme už na ligu natěšení.

Los vám na začátek přiřkl výjezd do Jablonce. Je lepší začínat venku, nebo byste radši hráli první zápas doma?
Stejně to musíme odehrát. Je to zápas, jako každý jiný. Musíme se snažit něco uhrát, i když je to venku. Myslím si, že větší tlak bude na domácí. Hned na začátku chceme nějaký ten bodík.

A navázat tak na poslední venkovní zápas na Dukle, kdy jste dokázali předvést výborný výkon!
Ten výkon byl z naší strany dobrý. Teď byla dlouhá přestávka, ale věřím, že jsme to nezapomněli. Myslím, že jsme dobře připravení, měli jsme dlouhý čas potrénovat. Uvidíme, v sobotu se ukáže, jak jsme pracovali.

Jaké kapitán vytýčil cíle pro jaro?
To vítězství na Dukle nás posunulo na pozici, ze které pořád máme nějakou šanci hrát o pohár. Pokud ta možnost je, tak za tím půjdeme, i když to bude těžký. Uděláme vše pro to, abychom zůstali co nejdéle ve hře.

Jak se z tvého pohledu obměnil tým?
Odchod Filla je pro nás velkou ztrátou. Uvidíme, až liga začne, jestli se to ukáže, nebo ne. Na druhou stranu je velkým plus, že se uzdravil Kuba Hora, a že vypadá dobře. Věříme, že to bude ten starej dobrej Hora. Na hřišti se zkrátka ukáže naše síla a šance na boj o poháry.