Admir Ljevaković: Měli jsme situace, které jsme měli, využít

​Kapitán Admir Ljevaković měl po zápase s Olomoucí hlavu v dlaních. Sigma jako první dobyla Stínadla, žlutomdoří se po porážce 1:2 trousili do kabin smutní.

Ljevo, sehráli jste hodně nešťastný zápas. V první půli sice byla Olomouc aktivnější, v té druhé jste ale měli více šancí, paradoxně jste ale inkasovali.
Začátek byl z naší strany hodně špatný. Nechci říct, že jsme byli nekoncentrovaní, ale udělal jsem tam chybu, kdy jsem to chtěl vzít na sebe, ale míč se odrazil přesně k hráčům Olomouce do nohy, udělali to pak krásně. Potom jsme se zvedli, zaslouženě jsme vyrovnali. Druhý poločas byl z naší strany lepší, měli jsme dobré situace, které jsme měli využít. Olomouc nás ale potrestala, ukázala svou sílu a proč je nahoře a bojuje o poháry. Je na tom fotbalově dobře.

Co vám chybělo, aby tam ten gól spadl? Spíš to vypadalo, že se na vás dobře vypsal brankář Buchta.
My měli hodně standardek, on to bral vše do ruky. Co jsme pak dostali do zakončení, to dobře chytil. Možná měl víc štěstí, než jsme měli my. Je fakt smůla, že za ten druhý poločas nemáme ani bod.

První domácí porážka mrzí o to víc, jakým způsobem se narodila.
Je škoda, že jsme přišli o neporazitelnost. Přitom v minulých domácích zápasech to ne vždy bylo ideální, ale remizovali jsme. Tady jsme byli ve druhé půli lepší, ale prohráli jsme. Štěstí se otočilo na stranu Olomouce, remíza 1:1 by byla spravedlivější. Nezbývá nám ale nic jiného, než soupeři pogratulovat.