Zemřel František Cerman

Dnes v noci nás navždy opustil bývalý vynikající trenér František Cerman, který většinu své trenérské kariéry spojil s teplickým klubem.

Cerman působil na lavičce teplického A mužstva celkem třikrát, dvakrát v osmdesátých letech a potřetí pak od roku 1993 do roku 1997, hned dvakrát dovedl teplický celek do nejvyšší soutěže. Kromě působení u A mužstva, zanechal nesmazetelnou stopu také u teplické mládeže. Kromě Teplic trénoval také dlouho na Kypru.

Žlutomodré vedl celkem ve 238 soutěžních zápasech, což ho řadí v historické tabulce teplických trenérů na druhé místo za další legendu Antonína Rýgra.

Celý klub by tímto chtěl vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým. V rámci uctění památky Františka Cermana se bude dnes před utkáním se Spartou držet minuta ticha.