NA STÍNADLECH SE SOUTĚŽÍ O AUTOMOBILY I LETECKÝ ZÁJEZD NA KYPR

Velké příležitosti vyhrát opravdu zajímavé ceny mají fanoušci FK Teplice v právě probíhající sezóně, na Stínadlech se totiž soutěží o poukazy do OC Olympia Teplice, o automobil značky FORD od společnosti AUTO IN a také o letecké zájezdy na Kypr! Soutěže budou pokračovat i v sobotu na zápase s Karvinou, který se hraje od 17:00 v AGC Aréně Na Stínadlech.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání. Žlutý Ford Ka+, o který se bude soutěžit, už fanoušci mohli vidět při otevírání nového fanshopu v AGC Aréně Na Stínadlech, nyní si ho mohou prohlédnout v teplické Olympii, kde je vystavené. Při každém domácím utkání bude vystaven přímo u hrací plochy.

Další soutěží, která je pro fanoušky připravena je soutěž pro permanentkáře o letecké zájezdy na prosluněný Kypr! Tato soutěž probíhala už v minulém roce a jejím partnerem kromě sportovního areálu ARENA 68 byly také Originální hospodské brambůrky. Tři dvojice teplických permanentkářů tak strávili krásný týden na Kypru nedaleko Larnaky.

Krásnou dovolenou budou moci vyhrát opět tři dvojice teplických fanoušků. Od utkání s Jihlavou totiž každý vítěz poločasové soutěže postupuje do finále, které proběhne o poločase utkání Teplice - Sparta Praha v březnu příštího roku. Z tohoto finále pak vzejdou tři výherci, kteří si budou moci sebou vzít na Kypr někoho podle vlastního výběru.

Vila, ve které stráví svou týdenní dovolenou se nachází v malebném městečku Pervolia nedaleko Larnaky na jihovýchodě Kypru a leží jen 200 metrů od moře. Vila má tři ložnice, koupelnu, obývací pokoj, vybavenou kuchyň, zahradu i vlastní bazén, navíc je vila také plně klimatizovaná a je vybavena veškerým zařízením včetně satelitní TV s českými programy a DVD přehrávačem. Přímo z vily je výhled na moře.

Doražte tedy v sobotu v 17:00 na utkání FK Teplice - MFK Karviná.