​ŽLUTÁ MODRÁ bude v prodeji pouze ve Fanshopech

S příchodem další fáze Elektronické evidence tržeb se od zápasu s Jihlavou budou magazíny ŽLUTÁ MODRÁ prodávat pouze ve fanshopech na stadionu. Ty jsou otevřeny na hlavní a jižní tribuně.

Magazíny byly dosud v prodeji také na pokladnách stadionu, to už nyní ovšem nebude možné. "S příchodem druhé fáze EET by pro nás prodej magazínů na pokladnách znamenal vybavit všechny pokladny elektronickými kasami, s čímž počítáme až při třetí fázi, která zahrne do EET také vstupenky. Nyní tedy přesouváme prodej do fanshopů na ochozu stadionu, které pokladnami pro EET budou vybaveny," vysvětluje změnu manažer marketingu a PR Martin Kovařík.

Od jarní části sezóny pak jsou na ochozu stadionu otevřeny pouze fanshopy na hlavní a jižní tribuně, fanshop na východní tribuně bude během jarní části přetvořen na stánek s občerstvením. "Stadion bude již během zápasů průchozí mezi východní a jižní tribunou, proto jsme se rozhodli uzavřít jeden fanshop a naopak přidat stánek s občerstvením, který pomůže vyřešit fronty při zápasech s velkou návštěvou," dodává Kovařík.