​V pondělí půjdou do prodeje permanentky

Ve fanshopu na stadionu se začnou od 25. června prodávat permanentní vstupenky na nový soutěžní ročník. Cena zůstává i přes příchod nadstavbové části nejvyšší soutěže, s níž je spojeno větší množství zápasů, stejná jako v předchozím roce. Zůstávájí také výhody pro seniory a studenty.

Stejně jako v této sezóně zůstává v platnosti otevření všech tribun majitelům všech permanentek i vstupenek. Na hlavní tribunu mohou ženy i děti za cenu vstupného pro svou kategorii. Velký úspěch loni zaznamenala ZLEVNĚNÁ permanentka, která nahradila ryze ženskou permanentku a mohou si ji zakoupit kromě žen také senioři nad 65 let věku a studenti při předložení platného studijního dokladu (ISIC, studentský průkaz). Cena této permanentky zůstává 300 Kč.

Stejně jako v minulém roce nedojde ani letos ke klasické výměně permanentek, jak byli fanoušci dříve zvyklí. Místenkové vstupenky si totiž budou moci ponechat pouze fanoušci, kteří permanentku na konkrétní místo dosud vlastnili. Nově si již místenkovou permanentku nebude možné zakoupit, proto není potřeba provádět výměnu permanentek, protože nebude možné někomu jeho místo vykoupit.

V prodeji tedy pro následující sezónu budou čtyři kategorie permanentek, permanentka GOLD za 2000 Kč, která svému majiteli přinese jmenovku na svém sedadle, vydání magazínu ŽLUTÁ MODRÁ, jedno pivo a také jednu klobásu na každém utkání zdarma a také dárek při nákupu permanentky, dále permanentka MUŽ za 1200 Kč, permanentka ZLEVNĚNÁ pro ženy, seniory nad 65 let a pro studenty za 300 Kč a permanentka DÍTĚ za 50 Kč, permanentka dítě bude navíc ZDARMA při nákupu další permanentky (GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ). Slevu 25% na nákup permanentních vstupenek pak budou mít členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Fanshop má otevřeno každé pondělí, středu a pátek od 10:00 do 17:00 hod..

Ceny permanentních vstupenek pro sezónu 2018/2019:
Permanentka GOLD - 2000 Kč
Permanentka MUŽ - 1200 Kč
Permanentka ZLEVNĚNÁ (žena, senior, student) - 300 Kč
Permanentka DÍTĚ (do 150ti cm) - 50 Kč (při nákupu permanentky GOLD, MUŽ nebo ZLEVNĚNÁ je dětská permanentka zdarma).