​Kupte si ŽLUTOU MODROU na zápase s Jihlavou

Už v sobotu je tu další ligový zápas, tentokrát do AGC Arény na Stínadlech přijede Vysočina Jihlava a i k tomuto zápasu samozřejmě nemůže chybět zápasový magazín ŽLUTÁ MODRÁ. Ten však poprvé bude v prodeji pouze ve fanshopech na ochozu stadionu a to z důvodu druhé fáze EET, do které spadá i prodej zápasových magazínů.

Přílohou tohoto vydání bude plakát týmu pro jarní část sezóny, těšit se můžete také na velký rozhovor s Admirem Ljevakovičem. V části věnované mládeži pak najdete rozhovory s Vojtěchem Šilhanem a Tadeášem Vachouškem, synem Štěpána Vachouška, který válí v teplických žákovských týmech. Nechybí také interview s trenéry mládeže - Jakubem Pekařem a Jakubem Šlitrem.

Magazín ŽLUTÁ MODRÁ je v prodeji za 20 Kč ve fanshopech na ochozu stadionu, které jsou otevřeny v blízkosti vchodů B a D na stadion.