​Juniorka jde po výhře se Slováckem do čela

Teplická juniorka je v čele nadstavbové části Juniorské ligy, když dnes na domácí půdě udělala rázný krok za titul výhrou nad Slováckem, se kterým se dosud o vedení dělila. Žlutomodří si rozhodující náskok vypracovali už v prvním poločase, který vyhráli 2:0.

Branky v první půli obstaral Nermin Haljeta, nejprve nadvakrát prostřelil hostujícího brankáře po krásném centru Šimečka a poté využil vybídnutí ke skórování od Diaze. Hostující tým dokázal ve druhém poločase pouze snížet zásluhou Vaďury.

Nyní čeká juniorku utkání v Ostravě, doma se představí příští pondělí 14. května od 11:00 proti Liberci.