17.3.2017 | Redakce

​Hráči Teplic v nominacích reprezentací

Během následující reprezentační přestávky se uskuteční několik akcí národního týmu České republiky několika věkových kategorií, v nominacích nechybí i zástupci FK Teplice.

Mezi náhradníky pro sraz reprezentační jednadvacítku, kterou čekají přátelské duely se Slovenskem a Polskem, je levonohý Otto Urma.

Dvojice Alex Král a Jan Plachý zamíří s českým týmem do devatenácti let na Moravu, kde se odehraje závěrečná kvalifikace o postup na mistrovství Evropy této věkové kategorie. Čeští mladíci se postupně střetnou s Maďarskem, Skotskem a Rakouskem. Mezi náhradníky zůstal další teplický hráč Marek Richter.

Reprezentační osmnáctku čekají zápasy ve Španělsku proti Švýcarsku a Nizozemsku, těch se zúčastní i teplický Patrik Žitný, mezi náhradníky pro tento sraz pak zůstal Jakub Kokeš.

Tým do sedmnácti let odehraje v Bosně a Hercegovině závěrečnou kvalifikaci o mistrovství Evropy této věkové kategorie, této kvalifikace se zúčastní také teplický brankář Jan Nejedlý. Mezi náhradníky pak figuruje Vojtěch Šilhan.

Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů