​Den otevřených dveří a autogramiáda přilákaly kolem 150 fanoušků

Po včerejší generálce byl na Stínadlech dnes připraven další program pro fanoušky žlutomodrých, tepličtí fandové dnes mohli navštívit nejprve autogramiádu hráčů A mužstva a poté také den otevřených dveři.

Na úvodní autogramiádu začali fanoušci přicházet již před půl dvanáctou, A mužstvo však mělo o něco delší trénink takže mužstvo dorazilo až ve třičtvrtě na dvanáct, když už fanshop doslova praskal ve všech, kartičky se však dostaly na všech více než sto fanoušků, kteří dorazili.

Před třináctou hodinou pak začaly tradiční prohlídky stadionu, ty odstartovaly v hostující kabině, kde fanoušci mohli shlédnout místnosti určené hostujícím týmům při zápasech na Stínadlech. Mnohem více pak fanoušky zajímala hrací plocha a především domácí kabina, kde mohli nahlédnout do "špinavé" kabiny, regenerace i do "čisté" kabiny.

Pro fanoušky byla připravena také prohlídka kabiny rozhodčích nebo síně slávy, kde jsou vystaveny historické poháry FK Teplice a předměty z utkání v evropských pohárech. Celé prohlídka pak končila press centru, kde si fanoušci mohli udělat fotky na trenérském místě.

Role průvodců se zhostili manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík, dlouholetý sportovní novinář a spolupracovník klubu František Bílek a také již čtvrtstoletí hlas Stínadel hlasatel Luboš Fridrich. Právě od posledně jmenovaného si fandové na závěr prohlídky vyžádali také jeho tradiční "85. minuty", která byla dříve k dispozici také jako telefonní vyzvánění.