Dorost doma nestačil na Mladou Boleslav

Tepličtí dorostenci dnes podlehli na domácí půdě Mladé Boleslavi 1:4. Do utkání sice vstoupili lépe, měli herní převahu i gólové šance, ale první gól vstřelili až v 36. minutě, kdy se prosadil Richter. Místo navýšení skóre však přišlo krátce před poločasem vyrovnání z přísně nařízené penalty.

Po změně stran sice v prvních minutách znovu udávali tempo hry domácí, jenže ve 53. minutě šla Boleslav do vedení, a když se o pět minut později pokus Výborného odrazil jen od tyče, začalo to být s domácími ještě horší. Středočeši totiž v rozmezí tří minut přidali další dvě branky a zpečetili svou výhru.