Už v sobotu se hraje s Příbramí

Sobotním zápasem s Příbramí odstartuje pro teplický tým jarní část SYNOT ligy, nejvyšší soutěž se pod tímto názvem bude hrát naposledy, protože od letní přástávky se změní generální partner ligy. Teplický tým během jara čeká, včetně sobotního, sedm utkání na domácí půdě. Domácí zápasy ukončí tím s Duklou ve středu 11. května, úplně poslední zápas sezóny pak bude o tři dny později na hřišti Sigmy Olomouc. Jarní část končí oproti předchozím sezónám o čtrnáct dní dříve, důvodem je účast reprezentace na letním mistrovství Evropy, díky čemuž je tedy letos konec soutěže již v polovině května.

Sobotní zápas s Příbramí se hraje na Stínadlech v sobotu od 16:00, lístky jsou v předprodeji ve sběrně Sazky v Řetenicích naproti Perle a také v obchodním centru Olympia Teplice na infostánku. Během sobotního utkání se budete moci zúčastnit nejen tradičního losování s Mar-Exem, ale s těmito klíčenkami budeme soutěžit také o zájezd na utkání v Plzni.

Doražte na start jara na teplická Stínadla!