Juniorka doma podlehla Hradci

Teplická juniorka dnes na domácí půdě podlehla Hradci Králové 0:1, když jedinou branku utkání obstaral už ve 14. minutě Jakub Krčál. Žlutomodří sice měli do poločasu dva náznaky šancí v podobě hlaviček Strady, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Podobně si vedli i ve druhé půli, kdy ale svého soupeře jednoznačně přehrávali a šancí si vypracovali mnohem víc. Jenže Malec těsně nedosáhl na pěkný centr střídajícího Kodeše, Bubeníček mířil po rohovém kopu nad a v závěru Richter prováhal dobrou šanci pro střelu. Tři body si tak z Angeru odvezli hosté.

"Štěstí dnes hrálo se soupeřem a my jsme bohužel prohráli. I takový je fotbal. Pro vítězství je potřeba udělat víc," hodnotil zápas trenér Roman Marčok.

Teplice U21 - Hradec Králové U21 0:1 (0:1)
14. Krčál.
Sestava Teplic: Lukáč - Hejda (70. Výborný), Procházka M. (60. Horvát), Bubeníček, Stibor (80. Rollinger) - Urma - Malec, Schettl (46. Kodeš), Richter D., Strada - Exner (60. Batryn).