Juniorka si poradila s reprezentací Myanmaru

Teplická juniorka měla v neděli odpoledne v Proboštově v dalším přípravném zápase zajímavého soupeře. Reprezentace Myanmaru do dvaceti let pobývá na soustředění nedaleko Berlína a z něj si odskočila k zápasu se žlutomodrými. I přes úmorné vedro, které donutilo hráče sáhnout si až na dno sil, se hrálo ve velmi dobrém tempu. Už v 11. minutě poslal do vedení svěřence Jakuba Pekaře Denis Laňka. V 27. minutě navýšil skóre krásnou trefou Daniel Richter, ale vzápětí hosté snížili. Stav 2:1 trval až do 68. minuty, kdy potrestal ruku jednoho z hráčů Myanmaru z penalty opět Laňka. Utkání tak skončilo výhrou Teplic 3:1.

Teplice U21 - Myanmar U20 3:1 (2:1)

Branky Teplic: 11. a 68. Laňka, 27. Richter.
Sestava Teplic: Lipš (46. Lukáč) - Heger, Hanzlík, Urma - Krátký (46. Procházka M.), Horvát (46. Kodeš), Takács, Stibor (46. Schettl) - Richter - Dzaba (46. Výborný), Laňka.