Juniorka doma vysoko porazila Znojmo

Teplická juniorka si dnes na domácí půdě poradila s hostujícím Znojmem a připsala si tak další tři body do tabulky Juniorské ligy. K vítězstvé znovu pomohl také nejlepší střelec soutěže Chukwudi Chukwuma. Žlutomodří na vedoucí gól čekali poměrně dlouho, neproměnili totiž v úvodu zápasu několik šancí. Skóre tak otevřel až ve 40. minutě Chukwuma, který dostal míč za obranu a udělal kličku brankáři. Hned po změně stran pak navýšil skóre Kodeš a vzápětí dvěma góly také Chukwuma. Gólu se čtvrthodiny před koncem dočkal také testovaný Chorvat Sušac. V závěru upravili skóre ještě Kodeš a Uhlíř a juniorka se dočkala vysoké výhry 7:0.

Juniorská liga:

Teplice U21 - Znojmo U21 7:0 (1:0)
Branky Teplic:
40., 54. a 59. Chukwuma, 51. a 82. Kodeš, 74. Sušac, 86. Uhlíř.
Sestava Teplic: Lipš - Heger (59.Heger), Sušac, Horvát - Stibor (52. Schettl), Kodeš, Jirásek, Urma - Richter - Chukwuma (65. Uhlíř), Dzaba (55. Laňka).