Teplice U19 - Opava U19 2:3 (0:2)

Tepličtí mladíci dnes znovu nedosáhli na vítězství. Proti SFC Opava v nejvyšší dorostenecké soutěži prospali první poločas, v jehož úvodu nechali jít hosty do dvougólového vedení. Po změně stran sice zatlačili soupeře na vlastní polovinu, jenže po snížení Flégla z penalty vzápětí Jánošík našel Procházku, ale ten nedokázal vyrovnat. To potrestali hosté, kteří z brejku upravili na 1:3. Naději ještě vykřesal krásnou střelou levačkou Richter, avšak vyrovnání už se žlutomodří nedočkali.

"Soupeř nám dnes ukázal, jak se hraje o záchranu, pokud si to někteří naši hráči neuvědomí, tak nemají v klubu co dělat. My se musíme připravovat zápas od zápasu, protože bohužel už i my hrajeme záchranu," řekl po utkání šéftrenér mládeže Michal Kolčava.

I. dorostenecká liga:
Teplice U19 - Opava U19 2:3 (0:2)
Branky Teplic:
54. Flégl z pen., 66. Richter.
Sestava Teplic: Míka - Procházka M., Horvát, Hynek (71. Hrabánek), Chládek (88. Tesařík) - Kodeš - Flégl (74. Růžička), Bílek, Richter, Jánošík (83. Svoboda) - Batryn.