Dorost zvítězil v Liberci!

Tepličtí mladíci z kategorie U19 pokračují ve výborných výkonech z posledních utkání. Včera se jim podařilo zvítězit na půdě Liberce 3:1 a drží už pětizápasovou šňůru bez porážky. O branky vítězů se postarali Kodeš a Laňka.

Žlutomodří šli do vedení v desáté minutě, kdy propadl míč z rohu až k Laňkovi, který našel Kodeš a ten otevřel skóre. Do poločasu však domácí srovnali, když se hlavou prosadil Ondráček.

Po změně stran to však byli tepličtí, kteří strhli zápas na svou stranu. V 50. minutě si spolupráci tentokrát prohodili Laňka s Kodešem a prvně jmenovaný poslal svěřence Michala Kolčavy a Tomáše Heidenreicha do vedení. Laňka pak přidal ještě další gól půlhodiny před koncem a definitivně tak rozhodl o třech bodech pro hostující tým.

I. dorostenecká liga:
Liberec - Teplice 1:3 (1:1)
Branky:
24. Ondráček - 10. Kodeš, 50. a 64. Laňka.
Sestava Teplic: Míka - Procházka M., Kodeš, Horvát, Chládek - Bílek, Šístek (52. Kalivoda) - Svoboda (62. Výborný), Batryn (90. Vokoun), Flégl (90. Flégl) - Laňka (83. Hlaváček).