Tepličtí mladíci opět reprezentovali

Ve druhých zápasech mládežnických národních týmů během této reprezentační přestávky zasáhla do akce čtveřice teplických mladíků. Do zápasu se nedostal pouze Daniel Fila v rámci jednadvacítky, kterého do hry nepustily zdravotní problémy.

Svěřenci Jana Suchopárka bohužel stále čekají na výhru v rámci kvalifikace o ME Hráčů do 21 let, které se bude hrát v roce 2025. V domácím prostředí tentokrát remizovali s Dánskem 0:0, když od 35. minuty museli hrát po červené kartě Juráska o deseti. Štěpán Chaloupek odehrál na stoperském postu celou porci minut, stejně jako ve středu zálohy Jakub Křišťan.

Už den před jednadvacítkou nastoupil o rok mladší výběr proti stejně starému týmu Německa. Tepličtí zástupci si tentokrát vyměnili role, když Marek Beránek začal na lavičce a do hry se dostal v 71. minutě, naopak Tadeáš Vachoušek začal v základní sestavě a ve 62. minutě ho nahradil Alijagič. Český tým v zápase podlehl 2:4.