Daniel Richter prodloužil smlouvu s FK Teplice

Talentovaný záložník Daniel Richter dnes podepsal prodloužení svého profesionálního kontraktu s FK Teplice až do léta 2018. Richter v letošní sezóně patří k tahounům teplické juniorky a postupně se zabudovává také do kádru A mužstva "S Danielem do budoucna počítáme a věříme, že se mu podaří navázat na naše odchovance, kterými jsou třeba Laco Takács, Michael Lüftner nebo David Jablonský, proto jsme rádi, že jsme se dohodli na prodloužení kontraktu," řekl při podpisu smlouvy sportovní ředitel FK Teplice Mgr. Jan Skýpala.

V podobném duchu hovořil také samotný Richter:"Jsem šťastný, že se mnou klub počítá do budoucna a mohl jsem podepsat novou smlouvu. Budu na sobě dál pracovat, abych se co nejdříve prosadil v A mužstvu," dodal Daniel Richter. Ten letos absolvoval s A mužstvem celou předligovou přípravu, ve které naskočil i do několika přípravných zápasů, v sezóně si pak zahrál za "áčko" i jeden soutěžní zápas, ten pohárový proti Domažlicím.