I druhý sobotní zápas skončil teplickou výhrou

Druhý zápas sobotního dne odehráli tepličtí hráči v Modré u Děčína proti německému týmu Weissenfels. Utkání odstartoval brzkou brankou Tomáš Vondrášek, který napálil odražený míč z hranice vápna přímo k tyči. Potom se však zápas pomalu ale jistě měnil ve festival neproměněných šancí. Žlutomodří sice hosty téměř nepustili na svojí polovinu, jenže v šancích se neprosadili Richter, Strada ani Vondrášek.

Další branka přišla až po změně stran, kdy se prosadil z dorážky opět Vondrášek. Žlutomodří kromě toho trefili ještě tyč střelou Táborského a břevno hlavičkou Hoška. Žlutomodří i nadále připisovali na své konto jednu šanci za druhou, avšak další branku ne a ne přidat. Až nakonec se to podařilo v 77. minutě hlavou Takácsovi po centru Vondráška. Skóre pak završil na 4:0 krásnou střelou Táborský.

Teplice - Weissenfelz 4:0 (1:0)
Branky:
7. a 48. Vondrášek, 77. Takács, 85. Táborský.
Sestava Teplic: Lipš - Hošek, Takács, Urma - Vondrášek, Richter, Kodeš, Strada (56. Procházka D.) - Táborský - Salami (70. Horvát), Chukwuma Ndidi.